Szkolenia

mi zdajemy sobie sprawę jak ważna jest efektywność działania organizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy gamę usług szkoleniowych.

Dlaczego jako Partnera szkoleniowego należy wybrać mi?

Specjaliści mis² mają ponad 20 lat doświadczenia w realizacji zaawansowanych projektów IT. Przeszkolili setki osób – zarówno użytkowników, administratorów jaki i projektantów systemów IT. Wszystkie szkolenia kończyły się wysokimi notami ze strony uczestników. Warsztaty organizowane przez mi to przede wszystkim zajęcia praktyczne  – uczestniczy uczą się rozwiązywać problemy na własnych danych. Teorię ograniczamy do potrzebnego minimum. Szkolenia zawsze dostosowywane są do indywidualnych potrzeb organizacji.

Dwa główne kierunki szkoleń prowadzone przez Konsultantów mis² to:

  • szkolenia z technologii  Qlik (zarówno QlikView jak i Sense)
  • szkolenia z Domino/Notes

Proponujemy Państwu szkolenia z administracji, projektowania jak i użytkowania aplikacji wykonanych w powyższych technologiach. Prowadzimy warsztaty na wszystkich poziomach zaawansowania (od zupełnych podstaw po szkolenie administratorów i deweloperów obsługujących bardzo duże instalacje).

 

Jeżeli któryś z obszarów jest dla Twojej organizacji interesujący to zapraszamy do kontaktu z mi. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.